Gyvūnų gerovės iniciatyvos Nematote paveikslėlių? Spauskite čia

VšĮ ,,Gyvūnų gerovės iniciatyvos" atšventė savo
2 metų gimtadienį kačių kavinėje "Murrr cafe". Šia proga dienos šviesą išvydo pirmasis GGI naujienlaiškis. 


Dėkojame kolegoms, rėmėjams, savanoriams už ėjimą koja kojon ir pagalbą įgyvendinant gerovės iniciatyvas, skirtas gyvūnams ir, žinoma, Jums.

neBrisius.lt

Turbūt visi žinote apsakymą "Brisiaus galas"? Mūsų istorijos ne tokios. Mūsų istorijos linksmos.

„Tiems, kas ieško draugo, vertėtų ne į veislyną, o į prieglaudą nueiti. Mano nuomone, šeimose, kur auginami gyvūnai, net vaikai geresni ir laimingesni užauga” - Rūtos Mikelkevičiūtės ir jos augintinio istorija.

Teisės aktai

Norime informuoti, kad liepos mėnesį buvo priimti pakeitimai susiję su arklio paso išdavimu. Taip pat, rugsėjo mėnesį buvo priimtas Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pakeitimas, susijęs su gyvūnų religiniu skerdimu neapsvaiginus.

Murmarket.lt

Renkis stilingai, elkis atsakingai.
Spalvotą rudenį puoškis Murmarket aksesuarais.

Murmarket – tai ne pelno siekiančios organizacijos drabužių, aksesuarų ir daiktų parduotuvė, kuri išskirtinai susijusi su gyvūnų tematika. Jos tikslas yra ne tik pasiūlyti būdų, kaip atrodyti stilingai, tačiau kartu skatina elgtis atsakingai: prisidėti prie organizacijos veiklos bei remti smulkųjį verslą. 
Prekes gali peržiūrėti čia
.

Laisvalaikis

Kodėl flamingai rožiniai? Kokios spalvos yra piranijos? Kas išeina sukryžminus tigrą ir liūtą? Tai tik keli galvosūkiai, kuriuos „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ pateikė pirmajame Lietuvoje katiniškame protmūšyje, kuris vyko kačių kavinėje „MurrrCafe“, Vilniuje. Daugiau informacijos apie praėjusį ir dar būsimus protmūšius rasite čia.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

info@ggi.lt

www.ggi.lt

Facebook

Tu šį naujienlaiškį gavai todėl, kad esi organizacijos draugas :) 

Atsisakyti

MailerLite